Máte dotaz? Volejte +420 777 477 381

O nás

Jsme rodinná společnost se širokým zaměřením v oblasti ochrany před bleskem. Na českém a slovenském trhu působíme již několik let a za dobu našeho fungování jsme se osvědčili a za tuto dobu jsme si vybudovali pozici stabilního a spolehlivého dodavatele. Naše firma se specializuje jak na pasivní tak i na aktivní hromosvody. Jsme výhradním dodavatelem aktivních hromosvodů značky Prevectron pro Českou a Slovenskou republiku. Pro tyto výrobky vlastníme měřící přístroje, které se používají při revizích a zdarma je zapůjčujeme revizním technikům.

Služby, které poskytujeme, nespočívají jen v montáži, ale v kompletní dodávce projektu na klíč a to od projektové dokumentace, přes realizaci až po následnou revizi hromosvodu. Rovněž pro naše montáže zajišťujeme žádosti o stanovisko TIČR (Technická inspekce České republiky) potřebné pro realizované objekty, na které se vztahuje vyhláška č.73/2010 Sb.

V našem skladě Vám rádi prodáme veškerý materiál potřebný pro montáž hromosvodů od českých i zahraničních dodavatelů, případně poradíme vhodné kombinace jednotlivých součástí.

Průběžně rozšiřujeme naše obzory a pracujeme podle platných norem. Zaměstnanci se pravidelně účastní školení o nových produktech a technologiích. Díky tomu vlastníme zákonem předepsané certifikáty a osvědčení.